„ŚNIADANIE DAJE MOC”

8 listopada obchodzimy dzień „Śniadanie Daje Moc, dlatego też uczniowie z klas: I a, I b, I c, II a, III a, III b, III c, III d i III e SP wzięli udział w programie edukacyjnym „Śniadanie Daje Moc”  i przyłączyli się do ogólnopolskiego świętowania.

W czasie zajęć edukacyjnych dzieci wykonały przepyszne kanapki i soki owocowo-warzywne oraz utrwaliły zasady zdrowego odżywiania. Teraz doskonale wiedzą, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!

Uczniowie przygotowali więcej śniadania i podczas przerwy częstowali starsze koleżanki i kolegów oraz dorosłych. Wszystkie zdrowe kanapki i soki rozeszły się błyskawicznie.

To był udany dzień! Popatrzcie tylko na nasze zdjęcia!