Dzień otwarty szkoły połączony z festynem wiosennym.

Dzień otwarty szkoły połączony z festynem wiosennym to już nasza coroczna tradycja. Witamy wiosnę poprzez liczne występy, śpiewy, wspólne tworzenie dekoracji. Drzwi naszej pięknej szkoły uchylamy szeroko, aby każdy mieszkaniec miasta mógł zobaczyć jak u nas pięknie i kolorowo. Zawsze mogliśmy liczyć na rodziców naszych uczniów i tym razem pomogli przygotować kawiarenkę, sklepik i loterię fantową, która cieszyła się ogromną popularnością. Na terenie szkoły powstały niezliczone ilości wystaw, punkt z książkami, kronikami, osiągnięciami SKO. Nikt głody stąd nie wyszedł. Nasi wspaniali pomocnicy piekli gofry, przygotowali pop corn, watę cukrową, kolorowe naleśniki i mnóstwo pysznych ciast i ciasteczek. Nie zabrakło też spacerujących po szkole "maskotek".
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy razem z nami tworzą naszą małą "czwórkową" społeczność!
P.s. Szczególne ukłony dla pań z Rady Rodziców ❤️